Tusze HP 655 – aktualne ceny – grudzień 2012

Sprawdzamy regularnie ceny tuszy HP 655. Jak już pisaliśmy wcześniej, firma HP zdecydowała się na wypuszczenie serii drukarek Ink Advantage, do których możemy zakupić orginalne tusze hp 655 w bardzo atrakcyjnych cenach – podstawowe pytanie brzmi czy obecne ceny to chwilowa promocja, czy też koncern HP zamierza je utrzymać także w przyszłości.

W porównaniu do października 2012 ceny tuszy hp 655 w grudniu nie uległy większym zmianom, a wręcz nieco staniały.

tusz hp 655 czarny

W grudniu 2012 roku tusz czarny z serii 655 kupimy już za 28 zł, a więc złotówkę taniej niż październiku. Nie powoduje to znacznej zmiany kosztu wydrukowania 1 strony, który nadal w przybliżeniu wynosi 5 groszy.

Tusze hp 655 kolor

Nieco bardziej staniały tusze kolorowe hp 655 – każdy z kolorów możemy obecnie zakupić już w cenie około 28 zł, co daje nam kwotę 84 zł za komplet 3 kolorów. Taki zestaw pozwoli nam wydrukować około 600 stron, a więc koszt wydrukowania 1 strony spada do 14 groszy – brawo, tak trzymać HP!

Ceny tuszy w sklepach internetowych sprawdzisz np. na skąpcu: tusze hp 655

 

Jeden komentarz do “Tusze HP 655 – aktualne ceny – grudzień 2012

  1. No niestety nie wygląda na to, żeby te tusze miały jakoś bardziej stanieć. Trzeba przyznać, że i tak nie są jakoś specjalnie drogie – szczególnie jak na firmę HP, która z tanich tuszy nie słynie. W ostateczności zawsze można będzie taki tusz ponownie napełnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.