Cena tuszy HP 655 – listopad 2015

Tusze HP 655 są obecne na rynku już ponad 3 lata. Jak w tym czasie zmieniała się ich cena? Otóż wbrew początkowym przewidywaniom okazało się, że przez cały ten okres cena pozostała stabilna i niewiele różni się od tej z 2012 roku.

Tusz hp 655 czarny 201511

Druk czarnobiały z wykorzystaniem orginalnego tuszu HP 655 w dalszym ciągu jest bardzo tani i za jedną stronę zapłacimy jedynie około 6 groszy.

Tusz hp 655 kolor 201511

Bardzo przyzwoita jest również w dalszym ciągu cena orginalnych tuszy kolorowych 655. Za cały komplet musimy zapłacić około 90 zł, a powinien on wystarczyć na zadrukowanie 600 stron (oczywiście przy 5% pokryciu kartki, nie ma to zastosowania dla drukowania zdjęć). W efekcie za jedną stronę zapłacimy około 15 groszy.

Aktualne ceny tuszy sprawdzisz tutaj:
HP 655 czarny, HP 655 niebieski, HP 655 czerwony, HP 655 żółty

11 komentarz do “Cena tuszy HP 655 – listopad 2015

  1. Używam tuszy HP 655 już od kilku lat, praktycznie od początku i u mnie się sprawdziły. Raz tylko kupiłem jakieś regenerowane tusze i muszę przyznać, że były dużo słabsze. Tusz nie był tak dobry jak w orginalnych, bardziej się rozmazywał, czas schnięcia był dużo dłuższy. Także przy tych cenach uważam, że nie warto oszczędzać.

  2. Ja też mam drukarkę HP ink advantage na te tusze i potwierdzam, że spisują się bardzo dobrze. Wolałbym oczywiście drukować jeszcze taniej, ale tusze hp 655 jak na tą firmę i tak są bardzo tanie. Jak ktoś chce drukować jeszcze taniej to polecam drukarki Brother

  3. A ktoś wie jak jest teraz z jakością drukarek HP? Kiedyś drukowały bardzo dobrze, potrzebuję na codzień drukarki, która potrafi wydrukować ładnie zdjęcie – czy te tanie drukarki HP nadają się do tego?

    • Moim zdaniem nadają się. Oczywiście nie do zastosowań profesjonalnych, ale do domowych wydruków grafiki czy zdjęć są jak najbardziej ok. Jeśli chcesz lepszej jakości to kup drukarkę, która ma większą ilość kolorowych tuszy.

  4. Lubię drukarki HP, teraz mam już czwartą. I nigdy drukowanie na nich nie było takie tanie. Kiedyś zawsze sam napełniałem pojemniki z tuszem, ale tusze HP 655 są na tyle tanie, że to przestało mieć sens. Brawa dla HP za ten ruch.

  5. Wydajności drukowania tuszy 655 podawane przez producenta moim zdaniem nie są jednak wiarygodne i w rzeczywistości należy zakładać, że wydrukujemy o połowę stron mniej. Tak to wynika z mojego doświadczenia.

    • Bardziej opłacalne są HP 655 z tego względu, że wymieniasz tylko ten kolor, który akurat się skończył. W przypadku tuszy HP 650 masz wkład, który mieści w sobie 3 kolory – nieważne który się skończy i musisz wymienić cały pojemnik na nowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.