Tusze HP 655 – styczeń 2016

Minął kolejny rok, sprawdzamy więc jak będą wyglądały koszty drukowania w roku 2016. Na pierwszy rzut oka ceny tuszy w styczniu nieco wzrosły, co może być spowodowane wzrostem kursu euro i dolara. Oto jak sytuacja przedstawia się dzisiaj.

Tusz hp 655 czarny 201601

Cena czarnych tuszy HP 655 praktycznie stoi w miejscu – można jedynie zauważyć niewielką zwyżkę, o 1 zł. W rezultacie koszty drukowania jednej strony w druku czarno-białym nie zmieniły się i w dalszym ciągu wynoszą około 6 groszy za stronę.

Tusz hp 655 kolor 201601

Nieco inaczej sytuacja wygląda z tuszami kolorowymi. Tutaj możemy zauważyć wzrost cen tuszu o około 10%. W związku z tym koszt wydrukowania jednej strony wzrósł z 15 groszy do 17 groszy. Spodziewamy się, że ceny mogą powrócić do normalnego poziomu w momencie kiedy potanieją euro i dolar.

Aktualne ceny tuszy HP 655 sprawdzisz tutaj:
HP 655 czarny, HP 655 niebieski, HP 655 czerwony, HP 655 żółty

 

Tymczasem firma HP wypuściła na rynek serię nowych drukarek Ink Advantage. Ich cechą szczególną jest dopracowany wygląd – nowe drukarki w białym kolorze wyglądają naprawdę ładnie. Oto jak się prezentują:

hp ink advantage 1115

Najtańsze urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 1115

hp ink advantage 2135

Nieco droższa drukarka HP Deskjet Ink Advantage 2135

hp ink advantage 3535

I najdroższa drukarka z nowej serii – HP Deskjet Ink Advantage 3635.

Ciekawostką jest, że wraz z tymi drukarkami firma HP postanowiła wypuścić nowe tusze HP 652. Już wkrótce sprawdzimy jak wyglądają koszty drukowania.Aktualne ceny i więcej informacji o nowych drukarkach możecie sprawdzić tutaj:

2 komentarz do “Tusze HP 655 – styczeń 2016

  1. Bardzo fajnie wyglądają te nowe drukarki HP Ink Advantage. Ciekawi mnie tylko co kryje się w środku, jak wygląda jakość drukowania i koszty. Patrząc na ich niską cenę to gdzieś musi być haczyk – albo to jest sprzęt słabej jakości, albo tusze będą drogie.

    • No i niestety jak widać w następnym wpisie na blogu już wiadomo gdzie jest haczyk – HP postanowiło nieco bardziej złupić właścicieli ich nowych drukarek. Ale z drugiej strony to tragedii jeszcze nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.